kariera obrazok

Android Java Developer

Predpokladám, že ak si otvoril tento inzerát, hľadáš si prácu, zvažuješ zmenu alebo poznáš niekoho, kto si prácu hľadá. Ani jedno z toho? Aj tak prosím pokračuj v čítaní. Sme mladá firma, ktorá má veľké plány. Preto hľadáme ľudí, ktorí nám pomôžu naše plány realizovať. Už dnes robíme to, o čom si nikto z nás pred 3 rokmi nedovolil ani len snívať. A chceme ísť ešte ďalej.

Koho hľadáme?

  • Predovšetkým skúseného seniora, ale nie sme naivní. Vieme, že takých nie je ľahké nájsť. Ak nemáš 10 rokov praxe, aj tak napíš. Stačí, ak nám ukážeš vlastné projekty alebo projekty v škole a správne zodpovieš jednoduché technické otázky.
  • Ak sa považuješ za seniora, očakávame, že vieš svoje znalosti odovzdať juniornejším kolegom. Ak si ešte len junior, podmienkou je analytické myslenie a chuť vzdelávať sa. My Ťa naučíme programovať veľké mobilné aplikácie, ktoré používajú denne tisíce používateľov.
  • Samozrejme ak máš okrem Androidu skúsenosti s vývojom aplikácií pre iné platformy, budeme nadšení!

Čo budeš robiť?

  • Spolu s tímom budeš pracovať na vývoji mobilnej aplikácie pre zahraničnú spoločnosť.
  • Pracujeme SCRUM-om v trojtýždňových šprintoch a na jednotlivých storkách pracujeme v mikrotímoch. Ak nerozumieš, nevadí. Príď na pohovor a radi Ti to vysvetlíme 🙂

Čo Ti ponúkame?

  • Platové ohodnotenie adekvátne Tvojim skúsenostiam. Pre Juniora do 1700€ a pre Seniora do 3000 €.
  • Benefity, vzdelávanie, akcie a teambuildingy. Každý týždeň ovocie, oriešky, čokoládky, takže hladný neostaneš.
  • A v neposlednom rade skvelých kolegov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť a poradiť.
Kolektív mladých ľudí nabitých energiou. Tvoje vzdelávanie je pre nás dôležité. U nás sa veľa naučíš. Možnosť sebarealizácie a spraviť z ničoho niečo.
Finančné ohodnotenie hodné Tvojich schopností. Zaujímavý balík benefitov podľa Tvojich predstáv. Spoločné akcie na pive, bowlingu, motokárach a na čomkoľvek sa dohodneme.

Spoločnosť 3oSoft

3oSoft je tu preto, aby poskytovala svojím zákazníkom softvérové riešenia, ktoré dodávame načas a v adekvátnej kvalite. Pri vývoji aktívne s klientmi komunikujeme, aby sme zabezpečili 100 % spokojnosť s výsledným produktom. Sme firma, ktorej vládne mladý duch, vďaka čomu rýchlo rastieme. Naším cieľom je dosahovať výsledky, ktoré nevidia len veľké firmy, ale aj koncoví používatelia našich riešení. V rámci nášho kolektívu prebieha otvorená komunikácia a je vítaný každý návrh na zlepšenie, ktorý zo strany kohokoľvek v rámci firmy príde.

Nehľadáme iba zamestnanca. Radi Ťa privítame, ak Ťa baví programovanie a nikdy si nepovieš „tak, teraz už viem úplne všetko“. Vďaka ucelenosti a rozsahu našich projektov môžeš neustále rásť a vzdelávať sa v tom, čo Ťa zaujíma. Nemusíš sa báť, na každom projekte pracujeme spolu a vždy si vzájomne pomôžeme. Aj o tom je naša firma.

Open positions

Android Java Developer

Ak si sa dočítal až sem, napíš a pridaj sa k nám. Ak niekoho poznáš, zdieľaj 🙂

Pošli nám informácie o sebe na: android@3oSoft.com

Tešíme sa na stretnutie!